Individual Rankings

Week #7

99

1. Justin McDougald (Niagara Wheatfield 8)
2. Sam Sparacino (Tonawanda 12)
3. Dalton Gardner (Fredonia 8)

Honorable Mention

Tyler Bartolomei (North Tonawanda 9)
Mike Catanzaro (Williamsville North 7)
Marcus Evans (Randolph 8)

106

1. Mitch Seaver (Lockport 11)
2. Zach Braddell (Tonawanda 9)
3. Parker Rozler (Lancaster 10)

Honorable Mention

Doug Ciszak (Pioneer 10)
Yasser Esaleh (Sweet Home 10)
Tommy Michel (Lancster 12)

113

1. AJ Putt (Maple Grove 11)
2. Willie McDougald (Niagara Falls 8)
3. Shane Hetrick (Maple Grove 10)

Honorable Mention

Matt Genau (Williamsville South 12)
Isaiah Johnson (Cheektowaga 12)
Warren McDougald (Niagara Wheatfield 9)

120

1. Tito Colom (St. Francis 12)
2. Ryan Hetrick (Maple Grove 12)
3. Anthony Argentieri (Kenmore West 12)

Honorable Mention

Luciano Orsene (West Seneca West 11)
Johnny Putney (East Aurora 9)
Matteo Toliano (Lew Port 12)

126

1. Nick Kozolowski (Portville 11)
2. Joe Velez (Medina 12)
3. Johnny Fiebelkorn (Akron 10)

Honorable Mention

Vinny Falvo (Niagara Wheatfield 12)
Jacob Page (Eden 11)
Anthony Pilot (Sweet Home 10)

132

1. Kellen Devlin (Amherst 12)
2. Hector Colom (St. Francis 10)
3. Freddie Eckles (Lake Shore 12)

Honorable Mention

Phil Calandra (Depew/CH 11)
Dominick Crouse (Sweet Home 11)
David Killian (Lake Shore 12)

138

1. Brad Bihler (Maple Grove 12)
2. Connor Day (Iroquois 11)
3. Mitch Bednarz (West Seneca West 10)

Honorable Mention

Cameron Page (Falconer 11)
Billy Seiders (Dunkirk 11)
Jake Smith (Springville 12)

145

1. Troy Keller (North Tonawanda 12)
2. Dylan Ingrao (Falconer 10)
3. Jordan Kayes (Olean 12)

Honorable Mention

Eric Bartnik (Cheektowaga 11)
Roger DeJesus (Fredonia 12)
Adam Lampman (West Seneca West 12)

152

1. Dakota Gardner (Fredonia 12)
2. Tristan Almeter (Iroquois 12)
3. Zack Bierfeldt (Olean 12)

Honorable Mention

Scott Green (Falconer 12)
Sawyer Overhoff (Eden 11)
Bradley Stephens (Lancaster 12)

160

1. Cameron Swick (Barker/Roy-Hart 12)
2. Charlie Milks (Kenmore West 12)
3. Jacob Smeader (Hamburg 11)

Honorable Mention

Trevor Micek (Maple Grove 11)
Bryce Szudzik (Springville 12)
Caleb Wares (CLVPV 12)

170

1. Colin Goodrich (Niagara Wheatfield 12)
2. Jacob Duggan (St. Francis 12)
3. Lyle Grant (Alden 12)

Honorable Mention

Jacob Hoffman (Pioneer 12)
Dillon Knoll (Hamburg 11)
Ethan PeQueen (Akron 12)

182

1. Jacob Peru (Falconer 11)
2. Brandon Whitacre (Jamestown 12)
3. Jake Kubala (Newfane 12)

Honorable Mention

Zach Breeden (Grand Island 12)
Lawrence Jenkins (Lake Shore 11)
Brody Nolan (Maple Grove 12)

195

1. Robert Jones (Lockport 12)
2. Jordan McLaughin (Olean 11)
3. Tyler Smith (Pioneer 11)

Honorable Mention

Storm Hutcheson (Niagara Wheatfield 12)
Tyjai Jones (Amherst 12)
Brian Morreale (Williamsville East 12)

*Injury Reserve – Mitch Currey (Kenmore West 11)

220

1. Charles Beach (Medina 12)
2. Mason Mastrangelo (Lancaster 11)
3. Freddie Nixon (St. Joe’s 11)

Honorable Mention

Seth Abbey (Falconer 12)
Sean Kloss (Clarence 11)
Zach Spears (Olean 12)

285

1. Laith Alsous (Lewiston Porter 11)
2.Shawn Williams (Olean 12)
3. Nick Jones (Dunkirk 11)

Honorable Mention

Josh Ball (Springville 12)
Joe Ramunno (West Seneca East 11)
Jordan Wasmund-Ringer (Lake Shore 12)

This entry was posted in Individual Rankings. Bookmark the permalink.