Individual Rankings

Week #6

99

1. Justin McDougald (Niagara Wheatfield 8)
2. Sam Sparacino (Tonawanda 12)
3. Dalton Gardner (Fredonia 8)

Honorable Mention

Tyler Bartolomei (North Tonawanda 9)
Mike Catanzaro (Williamsville North 7)
Marcus Evans (Randolph 8)

106*

1. Mitch Seaver (Lockport 11)
2. Zach Braddell (Tonawanda 9)
3. Parker Rozler (Lancaster 10)

Honorable Mention

Doug Ciszak (Pioneer 10)
Jon Dowdall (Tonawanda 12)
Yasser Esaleh (Sweet Home 10)

*Tommy Michel (Lancster 12)

113

1. AJ Putt (Maple Grove 11)
2. Willie McDougald (Niagara Falls 8)
3. Shane Hetrick (Maple Grove 10)

Honorable Mention

Matt Genau (Williamsville South)
Isaiah Johnson (Cheektowaga 12)
Warren McDougald (Niagara Wheatfield 9)

120

1. Tito Colom (St. Francis 12)
2. Ryan Hetrick (Maple Grove 12)
3. Anthony Argentieri (Kenmore West 12)

Honorable Mention

Luciano Orsene (West Seneca West 11)
Johnny Putney (East Aurora 9)
Matteo Toliano (Lew Port 12)

126

1. Nick Kozolowski (Portville 11)
2. Johnny Fiebelkorn (Akron 10)
3. Vinny Falvo (Niagara Wheatfield 12)

Honorable Mention

Jacob Page (Eden 11)
Anthony Pilot (Sweet Home 10)
Joe Velez (Medina 12)

132

1. Kellen Devlin (Amherst 12)
2. Hector Colom (St. Francis 10)
3. Freddie Eckles (Lake Shore 12)

Honorable Mention

Phil Calandra (Depew/CH 11)
Dominick Crouse (Sweet Home 11)
David Killian (Lake Shore 12)

138

1. Brad Bihler (Maple Grove 12)
2. Connor Day (Iroquois 11)
3. Mitch Bednarz (West Seneca West 10)

Honorable Mention

Giuseppe Hoose (Southwestern 10)
Cameron Page (Falconer 11)
Billy Seiders (Dunkirk 11)

145

1. Troy Keller (North Tonawanda 12)
2. Dylan Ingrao (Falconer 10)
3. Jordan Kayes (Olean 12)

Honorable Mention

Eric Bartnik (Cheektowaga 11)
Roger DeJesus (Fredonia 12)
Brian Ghiandoni (Starpoint 11)

152

1. Dakota Gardner (Fredonia 12)
2. Tristan Almeter (Iroquois 12)
3. Zack Bierfeldt (Olean 12)

Honorable Mention

Scott Green (Falconer 12)
Sawyer Overhoff (Eden 11)
Bradley Stephens (Lancaster 12)

160

1. Cameron Swick (Barker/Roy-Hart 12)
2. Jacob Smeader (Hamburg 11)
3. Charlie Milks (Kenmore West 12)

Honorable Mention

Trevor Micek (Maple Grove 11)
Bryce Szudzik (Springville 12)
Caleb Wares (CLVPV 12)

170

1. Colin Goodrich (Niagara Wheatfield 12)
2. Jacob Duggan (St. Francis 12)
3. Lyle Grant (Alden 12)

Honorable Mention

Jacob Hoffman (Pioneer 12)
Dillon Knoll (Hamburg 11)
Ethan PeQueen (Akron 12)

182

1. Jacob Peru (Falconer 11)
2. Brandon Whitacre (Jamestown 12)
3. Jake Kubala (Newfane 12)

Honorable Mention

Zach Breeden (Grand Island 12)
Mike Gruttolori (St. Francis 12)
Brody Nolan (Maple Grove 12)

195

1. Robert Jones (Lockport 12)
2. Jordan McLaughin (Olean 11)
3. Tyler Smith (Pioneer 11)

Honorable Mention

Storm Hutcheson (Niagara Wheatfield 12)
Tyjai Jones (Amherst 12)
Brian Morreale (Williamsville East 12)

*Injury Reserve – Mitch Currey (Kenmore West 11)

220

1. Zach Spears (Olean 12)
2. Charles Beach (Medina 12)
3. Shaerod Rodgers (Lake Shore 11)

Honorable Mention

Sean Kloss (Clarence 11)
Mason Mastrangelo (Lancaster 11)
Freddie Nixon (St. Joe’s 11)

285

1. Laith Alsous (Lewiston Porter 11)
2. Tylor Rivera (Lockport 12)
3. Shawn Williams (Olean 12)

Honorable Mention

Nick Jones (Dunkirk 11)
Joe Ramunno (West Seneca East 11)
Jordan Wasmund-Ringer (Lake Shore 12)

This entry was posted in Individual Rankings. Bookmark the permalink.