Individual Rankings

Week #5

99

1. Dylan Arena (Clarence 10)
2. Mitchell Seaver (Lockport 9)
3. Trent Nadeu (Sweet Home 9)

Honorable Mention

Jacob Brewer (Orchard Park 9)
Johnny Fiebelkorn (Akron 8)
Shane Hetrick (Southwestern 8)

106

1. Jemone Carter (Niagara Falls 11)
2. Troy Keller (North Tonawanda 10)
3. Connor Day (Iroquois 9)

Honorable Mention

Hector Colom (Dunkirk 8)
Domonic Crouse (Sweet Home 9)
David Kilian (Lake Shore 10)

113

1. Anthony Argentieri (Ken West 10)
2. Ryan Hetrick (Southwestern 10)
3. Tito Colom (Dunkirk 10)

Honorable Mention

Ryan Burns (Clarence 11)
Rick Griffith (Falconer 11)
Ryan Thierman (Portville 12)

120

1. Brad Bihler (Maple Grove 10)
2. Drew Marra (Olean 12)
3. Donny McCoy (Niagara Falls 11)

Honorable Mention

Tristan Almeter (Iroquois 11)
Jared Price (Pioneer 12)
Mike Wisniewski (West Seneca West 11)

126

1. Kellen Devlin (Amherst 10)
2. Anthony Orefice (Lockport 11)
3. Freddie Eckles (Lake Shore 10)

Honorable Mention

Paul Bavisotto (Kenmore West 11)
Nick Hudson (WRCL 11)
Jacob Peru (Falconer 9)

132

1. Austin Aquard (Pioneer 12)
2. Cody McGregor (Tonawanda 11)
3. DJ Marshall (Lew Port 12)

Honorable Mention

John Freda (Will North 12)
Mike Miller (St. Francis 12)
Pete Walsh (West Seneca West 12)

138

1. Dakota Garnder (Fredonia 10)
2. Rocco Russo (Frontier 12)
3. Danny Graham (West Seneca East 12)

Honorable Mention

Tim Barnard (Tonawanda 12)
Dylan Lundmark (Jamestown 11)
Andrew Shomers (Lew-Port 11)

145

1. Renaldo Rodriguez-Spencer (Cheektowaga 12)
2. Nate Martin (Newfane 12)
3. Lucas McKeever (Gowanda 11)

Honorable Mention

Kirk Feeney (Lockport 11)
Zac Kelly (Will North 11)
Matt Kloc (Iroquois 11)

152

1. Ryan Kromer (Lew-Port 12)
2. Eddie Hutschenreuter (Alden 12)
3. Chase Wheeler (Wilson 12)

Honorable Mention

Andrew Paulsen (Iroquois 12)
Cody Richter (Gowanda 12)
Mark Stucke (Ken West 12)

160

1. Alex Smythe (Eden 12)
2. Nate Schwab (Clarence 11)
3. Kyle Ross (Falconer 12)

Honorable Mention

Chris Doubek (Randolph 12)
Howie Nolan (Maple Grove 11)
Garrett Schultz (Akron 12)

170

1. Jake Weber (Clarence 12)
2. Richie Jones (St. Joes 11)
3. Matt Bartnik (Cheektowaga 12)

Honorable Mention

Eric Cerminara (Lew Port 11)
Alex Kelly (CLV/PV 11)
Dillon Thomas (Starpoint 12)

182

1. Christopher Willms (Starpoint 12)
2. Jacob Braunscheidel (St. Francis 11)
3. Jason Vranic (Niagara Wheatfield 12)

Honorable Mention

Devin Linder (West Seneca East 12)
Joey Sarrow (Akron 12)
Ryan Schlager (Clarence 11)

195

1. James Empfield (Lancaster 12)
2. Trevor Spicer (Frewsburg 12)
3. Dylan Nuhn (Lockport 12)

Honorable Mention

Briar Dils (Lake Shore 12)
Tyler Furlow (WRCL 12)
Jake Penhollow (Falconer 11)

220

1. Marshall Taylor (Lockport 12)
2. Brad Cunningham (Salamanca 10)
3. Tyler Hall (East Aurora 11)

Honorable Mention

Garrett Knoll (Hamburg 11)
Mitch Lattuca (Lancaster 11)
Solomon Renfro (Canisius 11)

285

1. Erik Feitshans (Alden 12)
2. Luke Catalano (Lake Shore 12)
3. Pat Faracca (Will East 11)

Honorable Mention

David Case (Akron 12)
Marcelus Hinton (Lockport 12)
Nick Jones (Dunkirk 9)

This entry was posted in Individual Rankings. Bookmark the permalink.