Individual Rankings

Week #5 – January 15

99

1. Aiden Rabideau (Clarence 9)
2. Tyler Bartolomei (North Tonawanda 10)
3. Antoine Walker (Clarence 9)

Honorable Mention

Steven Bachman (Grand Island 11)
Jake Harry (Lancaster 11)
Andy Lucinski (Newfane 8)

106

1. Parker Rozler (Lancaster 11)
2. Marcus Evans (Randolph 9)
3. Mike Catanzaro (Will North 8)

Honorable Mention

Nick Bierfelt (Olean 10)
Doug Ciszak (Pioneer 11)
Michael Snowden (Niagara Falls 10)

113

1. Justin McDougald (Niagara Wheatfield 9)
2. Dalton Gardner (Fredonia 9)
3. Shane Hetrick (Maple Grove 11)

Honorable Mention

Colby Petrie (Medina 9)
Cody Pool (Jamestown 11)
Mitch Seaver (Lockport 12)

120

1. David Poff (Gowanda 12)
2. Zach Braddell (Tonawanda 10)
3. Matt Genau (Will South 12)

Honorable Mention

Dontay Gill (Lockport 12)
Luciano Orsene (West Seneca West 12)
AJ Putt (Maple Grove 12)

126

1. Willie McDougald (Niagara Falls 9)
2. Nick Kozlowski (Portville 12)
3. Johnny Putney (East Aurora 10)

Honorable Mention

Brent Bachman (Roy-Hart/Barker 12)
Matt Evans (Randolph 11)
Giovani Russo (Fredonia 10)

132

1. Hector Colom (Fredonia 11)
2. Jake DeWolf (Niagara Wheatfield 10)
3. Warren McDougald (Niagara Wheatfield 10)

Honorable Mention

Zach Brown (Newfane 11)
Vinny Catanzaro (Williamsville North 11)
Jake Vergien (Iroquois 10)

138

1. Phil Calandra (Depew/Cleve Hill 12)
2. Billy Seiders (Dunkirk/SC 12)
3. Cory Day(Iroquois 10)

Honorable Mention

Adam Daghestani (Grand Island 9)
Jacob Page (Eden 12)
Ryan Stencel (Lancaster 10)

145

1. Connor Day (Iroquois 12)
2. Katrell Jackson (Cheektowaga 12)
3. Dylan Ingrao (Falconer 11)

Honorable Mention

Johnny Fiebelkorn (Akron 11)
Kyle Jirak (Pioneer 12)
Charlie Johnstone (Newfane 10)

152

1. Steven Kapuscinski (Lockport 12)
2. Dan Torres (Falconer 11)
3. Giuseppe Hoose (Southwestern 11)

Honorable Mention

Logan Kent (North Tonawanda 11)
Icar Simon (Olean 10)
Brandon Simonson (Amherst 11)

160

1. Sawyer Overhoff (Eden 12)
2. Cameron Page (Falconer 12)
3. Danny Emblidge (Grand Island 11)

Honorable Mention

Eric Bartnik (Cheektowaga 12)
Dominick Crouse (Sweet Home 12)
Garrett House (St. Joe’s 11)

170

1. Trevor Micek (Maple Grove 12)
2. Jacob Smeader (Hamburg 12)
3. Nick Martone (St. Joe’s 12)

Honorable Mention

Alton Ingram (Dunkirk 12)
Robbie Penhollow (Falconer 10)
Jake Sarow (Akron 11)

182*

1. Matt Cicco (Niagara Wheatfield 12)
2. Corey Keefe (Falconer 11)
3. Joe Andreessen (Lancaster 11)

Honorable Mention

Steven Daskavitz (Lockport 11)
Dillon Knoll (Hamburg 12)
Brad Straw (Sweet Home 12)

* Injury Reserve – Jacob Peru (Falconer 12)

195

1. Lawrence Jenkins (Lake Shore 12)
2. Tyler Smith (Pioneer 12)
3. Freddie Nixon (St. Joe’s 12)

Honorable Mention

Marshall Johnson (Randolph 12)
Veysal Muktasimov (North Tonawanda 12)
Christian Rider (Clarence 12)

220

1. Jordan McLaughlin (Olean 12)
2. Matt Eldridge (Depew/Clev Hill 12)
3. Anthony Robinson (Starpoint 11)

Honorable Mention

Mason Hoose (Canisius 12)
Mason Mastrangelo (Lancaster 12)
Noah Turzillo (Jamestown 11)

285

1. Laith Alsous (Lew Port 12)
2. Nick Jones (Dunkirk 12)
3. Shaerod Rodgers (Lake Shore 12)

Honorable Mention

Jaquan Johnson (Grand Island 11)
Sean Kloss (Clarence 12)
Joe Ramunno (West Seneca East 12)

This entry was posted in Individual Rankings. Bookmark the permalink.