Individual Rankings

Week #4

99

1. Carson Alberti (Depew 8)
2. Andy Lucinski (Newfane 9)
3. Brian Bielic (Grand Island 8)

Honorable Mention

Collin Coughenour (Niagara Wheatfield 7)
Myles Gronowski (Lancaster 8)
Luke Tomlinson (Maple Grove 8)

106*

1. Tyler Bartolomei (North Tonawanda 11)
2. Jake Harry (Lancaster 12)
3. Jack Randle (Grand Island 10)

Honorable Mention

Michael Alberti (Depew/CH 10)
Logan Haseley (Niagara Wheatfield 7)
Garrett Swan (Southwestern 9)

*Inj Res – Zach Russell (Pioneer 9)

113

1. Aiden Rabideau (Clarence 10)
2. Parker Rozler (Lancaster 12)
3. Cody Pool (Jamestown 11)

Honorable Mention

Mikey Evans (Springville 9)
Josh Gill (Lockport 11)
Donald Sinclair (Niagara Falls 9)

120

1. Shane Hetrick (Maple Grove 12)
2. Michael Snowden (Niagara Falls 11)
3. Ryan Nugent (Newfane 9)

Honorable Mention

Nick Barberio (Lancaster 11)
Tyler Barry (Iroquois 9)
Mohamed Alshawai (Lackawanna 8)

126

1. Justin McDougald (Niagara Wheatfield 10)
2. Dalton Gardner (Fredonia 10)
3. Owen Kissell (Akron/Alden 12)

Honorable Mention

Nick Bierfeldt (Olean 11)
Anthony Corigliano (Clarence 12)
Brandon Swaciak (Iroquois 12)

132

1. Hector Colom (Fredonia 12)
2. Willie McDougald (Niagara Falls 10)
3. Zach Braddell (Tonawanda 11)

Honorable Mention

Andy Burden (Clarence 12)
Matt Evans (Randolph 12)
Jacob Vergien (Iroquois 12)

138

1. Johnny Putney (East Aurora 11)
2. Giovanni Russo (Fredonia 11)
3. Vinny Catanzaro (Will North 12)

Honorable Mention

Jake DeWolf (Niagara Wheatfield 11)
Ather Phommatha (Pioneer 11)
Nathan Williams (Niagara Falls 11)

145

1. Warren McDougald (Niagara Wheatfield 11)
2. Cory Day (Iroquois 11)
3. Sam Grey (Catt/Little Valley 11)

Honorable Mention

Seth MacTavish (Jamestown 12)
Caleb Riordan (Pioneer 12)
Austin Sliwinski (Cheektowaga 11)

152

1. Dylan Ingrao (Falconer/CV 12)
2. Ryan Stencel (Lancaster 10)
3. Zach Brown (Newfane 12)

Honorable Mention

Adam Daghestani (Grand Island 10)
Jason Frazer (Tonawanda 10)
Josh Thibeault (Niagara Wheatfield 11)

160

1. Bryce Rowe (Chautauqua Lake 12)
2. Dan Torres (Falconer/CV 12)
3. Ty Slaugenhoupt (St Joe’s 12)

Honorable Mention

Jay Breeden (Grand Island 12)
Robbie PeQueen (Akron/Alden 12)
Icar Simon (Olean 11)

170

1. Jake Sarow (Akron/Alden 12)
2. Robbie Penhollow (Falconer/CV 11)
3. Dominik Thomas (St Francis 11)

Honorable Mention

Dan Emblidge (Grand Island 12)
Joe Mannarino (Clarence 12)
Sullivan Walsh (St. Joe’s 12)

182

1. Zak Trim (Maple Grove 12)
2. Giuseppe Hoose (Southwestern 12)
3. Connor Kenney (Grand Island 11)

Honorable Mention

Steve Daskavitz (Lockport 12)
Julian Nixon (Newfane 12)
Pat Walsh (Olean 11)

195

1. Joe Andreessen (Lancaster 12)
2. Corey Keefe (Falconer/CV 12)
3. Nolan Thomas (St. Francis 11)

Honorable Mention

Blake Bielec (Grand Island 10)
Nick Costanzo (Maryvale 12)
Millard Young (Akron/Alden 11)

220

1. Mike Rigerman (Pioneer 11)
2. Cam Walter (Will North 12)
3. Noah Turzillo (Jamestown 12)

Honorable Mention

Jayden Heers (Newfane 11)
Charles Morrison (St. Joe’s 11)
Ben Szymanowski (Chautauqua Lake 11)

285

1. Jaquan Johnson (Grand Island 12)
2. Anthony Robinson (Starpoint 12)
3. Calik Kennedy (Amherst 12)

Honorable Mention

Nick Becker (Randolph 12)
Alex Buckley (Lake Shore 12)
Ty Castinelli (Newfane 11)

This entry was posted in Individual Rankings. Bookmark the permalink.